Penzion U fousáče - ubytování Hrabětice, Jižní Morava Penzion U fousáče - ubytování Hrabětice, Jižní Morava Penzion U fousáče - ubytování Hrabětice, Jižní Morava Penzion U fousáče - ubytování Hrabětice, Jižní Morava Penzion U fousáče - ubytování Hrabětice, Jižní Morava

Penzion U Fousáče – ubytování Hrabětice, Jižní Morava

Vítejte na stránkách našeho penzionu U Fousáče. Najdete nás v obci Hrabětice na Znojemsku, které nabízí nejen zajímavou vinařskou historii, ale také ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku. Náš penzion je připraven Vás ubytovat v samostatných pokojích, apartmánech i rekreačním domě se třemi samostatnými ložnicemi.

Penzion U fousáče - ubytování Hrabětice, Jižní Morava

Apartmány

V našem penzionu najdete dva apartmány. Samozřejmostí je kompletně vybavená kuchyně, vlastní sociální zařízení a další. Apartmány ubytují 4 a 6 osob.

Penzion U fousáče - ubytování Hrabětice, Jižní Morava

Pokoje

K dispozici jsou celkem dva pokoje nacházející se v podkroví penzionu. V každém z nich se mohou ubytovat až 3 osoby a nabízí dostatek soukromí i pohodlí.

Penzion U fousáče - ubytování Hrabětice, Jižní Morava

Rekreční dům

Rekreační dům představuje samostatně stojící budovu, ve které najdeme 3 ložnice pro 12 osob, kompletně vybavenou kuchyni, obývací pokoj a další vybavení.

Parkování zdarma

WIFI

Dětská postýlka

Venkovní bazén

Tenisový kurt

Gril

Dětské hřiště

Kde nás najdete?